LIETUVOS SENIŪNIJŲ VARŽYBOS - 2013 PRIENUOSE

SK Šeduvos malūno vyrai PrienuoseŠeštadienį ( rugsėjo 14 d.) Prienuose pasibaigė didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis bene plačiausią šalies geografiją. Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finale dalyvavo komandos iš 48 savivaldybių. Bendroje įskaitoje daugiausia taškų surinko Klaipėdos rajono savivaldybė, kuri ir laimėjo žaidynes, II-oje vietoje liko Jonavos rajono savivaldybė, o III vietą iškovojo Rokiškio savivaldybė.

Radviliškio rajonui krepšinio varžybose atstovavo ir sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" vyrai ir moterys. Sėkmingiau pasirodė moterys,

pasidalinusios 5-8 vietomis. Vyrai pergalės džiaugsmo nepatyrė.... bet išmoko pralaimėti....

Mūsų sportininkai teisę dalyvauti finalinėse varžybose iškovojo Kelmėje vykusiose atrankinėse kovose, kur taip pat pralaimėjo įnirtingą kovą dėl pirmosios vietos . tačiau grįžo su gera nuotaika į tuo pačiu metu vykusį tarptautinį veteranų krepšinio turnyrą "Šeduvos malūno taurė - 2013".

Renginio akimirkas Prienuose ( 200 akimirkų) galite pamatyti čia.

Atrankinių varžybų akimirkas Kelmėje (133 akimirkos) galite pamatyti čia.