LIETUVOS VETERANŲ KREPŠINIO LYGA 2015/2016 FINIŠUOJA

Finišuoja Lietuvos vyrų veteranų krepšinio lygos (45+) varžybos. Sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" paskutiniuose  turuose ir atkrintamosiose varžybose susitinka su Šiaulių "Branda" komanda. Šiame čempionate reguliariajame etape laimėta jau trečia pergalė rezultatu 66:57.

Puikiai šiose rungtynėse žaidė jau rungtynių pirmoje pusėje varžovams savo prasiveržimais šoką įvaręs Valdas Reklys ir priešininkams blokus dalinęs Gaudentas Skromanas.

Šių rungtynių nuotraukas žiūrėkite čia.

Po šio susitikimo paaiškėjo, kad atkrintamosiose varžybose dėl patekimo į finalinį ketvertuką taip pat teks susitikti su Šiaulių "Branda".  Čempionate  sporto klubas "SK Šeduvos malūnas" aplenkė Kėdainių bei Šiaulių veteranus ir  po pirmojo etapo užėmė ketvirtąją vietą, po dešimties varžybų iškovojusi tris pergales ir patyrusi 7 pralaimėjimus.

Sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" vyrai Lietuvos veteranų krepšinio lygos (45+) atkrintamosiose varžybose dėl patekimo į finalinį ketvertuką šį ketvirtadienį (04.28) Šiaulių arenos treniruočių salėje ( 3 a.) 19.45 val.  žaidė  su Šiaulių "Branda" komanda ... Ir netikėtai pralaimėjo 46:74, nors po dviejų kėlinių rezultatas buvo optimistinis 30:32... Panašiu scenarijumi klostėsi atsakomosios varžybos Šeduvoje, kai po dviejų kėlinių pirmauta, tačiau rungtynės pralaimėtos 64:75 ir finalinį ketvertą šiais metais nepatekta.

Gegužės mėn. 21-22 dienomis Raseinių rajone esančioje "Karpynės" sodyboje vyks finalinių ketvertų (vyrų 45+ ir moterų 35+) varžybos.

Daugiau čempionato (45+) naujienų galite pamatyti čia.