LIETUVOS KREPŠINIO VETERANŲ BRONZA - MŪSŲ!!!

Finišavo Lietuvos krepšinio veteranų lygos (LKVL) 2021-2022 metų sezonas, kuriame amžiaus grupėje 50+ sėkmingai grūmėsi ir sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" vyrų komanda. Jau 13-ąjį sezoną nuo 2009 metų dalyvaujanti LKVL, "SK Šeduvos malūnas" vyrų komanda pirmą kartą pasipuošė apdovanojimais - bronzos medaliais!!!

 

Šiam pasiekimui nuo pirmųjų varžybų 2009 m. lapkričio 8 d. Skuode su vietine komanda "Gintaro baldai" prireikė net 12 metų 5 mėnesių 21 dienos, tačiau komanda liko ištikima savo principams - joje žaidė tik Radviliškio krašto krepšinio mėgėjai ir atstovai, tikslo siekta be legionierių, be krepšinio buvusių profesionalų, be samdomų - tik medalių ar čempionų titulų siekiančių vienadienių garbėtroškų....

Pusfinalyje garbingai pralaimėta jungtinei "Pakruojo parketas - Panevėžio "Alaus mėgėjai" komandai - praktiškai buvusių Lietuvos krepšinio lygos profesionalų rinktinei, kurią atstovavo Rolandas Skaisgirys, Erikas Kučiauskas, Sigitas Birutis, Robertas Giedraitis, Rimantas Mincė ir kiti puikiai žinantys krepšinio žaidimą aukščiausiajame lygyje.

Akivaizdu, kad su amžiumi ir fizinės galimybės išsilygina. Tą patvirtina ir pirmasis pusfinalio kėlinys, kurį laimėjo "SK Šeduvos malūnas" vyrai.  Visą statistiką galite pamatyti LKVL svetainėje.

Naudingiausiu sezono krepšininku "SK Šeduvos malūnas" komandoje vienbalsiai pripažintas Linas Viliopas!

O pusfinalio istoriją galite pamatyti mūsų klubo ištikimojo žaidėjo ir istorinių akimirkų fiksuotojo Rimo Benaičio fotoalbume.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Copyright 2011. Joomla 2.5 templates free. SK Šeduvos malūnas