STARTAVO "ŠEDUVOS TAURĖ - 2013"

2013.04.06 startavo tradicinis turnyras "Šeduvos taurė - 2013".  Kiekvienais metais vykstantis turnyras jau daugiau nei du dešimtmečius yra populiariausias krepšinio mėgėjų turnyras Radviliškio rajone.

Turnyro sirgalių gali pavydėti centrinė Radviliškio sporto arena.

Ir nieko nuostabaus, kad šio turnyro idėjinis organizatorius, teisėjas ir daugiametis žaidėjas yra Sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" vienas iš aktyviausių ( kartais net per aktyvus :-) ) narių - GAUDENTAS SKROMANAS.

Niekas komandoje net neabejoja, kad Gaudentas yra būsimasis Radviliškio sporto centro vadovas... Jo nuoširdžių, kasmet naujų, nenuobodžių ir tradicinių renginių visi visada laukia ir juose aktyviai dalyvauja.

Šį šeštadienį jau įvyko pirmosios varžybos. Ir niekam jau nebuvo netikėtumas, kad Sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" vyrai pratęsė savo pergalių seriją ir ramiai nugalėjo komandą "Vaižgantas" iš Radviliškio. Ant atsarginių suolelio sėdėję komandos draugai rungtynių metu daugiau galvojo apie aštresnę repliką, nei apie norą išbėgt į aikštelę ir pelnyt kokį nors eilinį dvitaškį su pražanga.

Į rungtynes susirinko net 12 komandos žaidėjų, todėl pats sunkiausias darbas teko ne žaidėjams, ištroškusiems kuo daugiau metimų, žaidimo minučių ir pergalės, bet treneriui, kuriam komandos lyderius teko tramdyti ne tik aikštelėje, bet ir ant atsarginių suolelio :-)

Šaunus startas.... sveikinimai su pergale... ir pirmyn be nervų, o su gera nuotaika link nugalėtojų taurės!!!!!!! 

Startavusio turnyro nuotraukas galite žiūrėti čia.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Copyright 2011. Joomla 2.5 templates free. SK Šeduvos malūnas