KOL VYRAI ŽAIDŽIA KREPŠINĮ, MOTERYS LENKIA RANKAS

Praėjusį šeštadienį (gegužės 25 d.), tuo metu, kai klubo vyrai kovėsi dėl taurės Lietuvos veteranų krepšinio lygos "Mažajame turnyre", Radviliškio rajone Pakiršinyje vyko rajono rankų lenkimo pirmenybės, kuriose dalyvavo ir "SK Šeduvos malūno" moterų komandos narė Ingrida Blinstrubienė.

Šauniai kovojusi Ingrida tapo čempione savo svorio kategorijoje, nugalėjusi varžoves ir kaire ir dešine ranka. Be to, ji tapo stipriausia ir absoliučioje kategorijoje tarp visų turnyre dalyvavusių moterų!!! Stabilumas - profesionalumo požymis, todėl smagu pridurti, jog Ingrida pakartojo praėjusių metų rezultatus ir apgynė čempionės vardą!

Aktyviai varžybas stebėjo  rankų lenkimo turnyruose dalyvaujanti, šiuo metu traumuota Loreta Šarauskienė.

Beje, visų žiniai, 2013 m. kovo mėn. 30 d. Klaipėdoje vyko XVII Lietuvos Nacionalinis rankų lenkimo čempionatas, kuriame dalyvavo 176 dalyviai iš visos Lietuvos. Radviliškio rajoną atstovavo 8 moterys ir 18 vyrai. Labai gerai sekėsi "SK Šeduvos malūnas" moterų komandos narėms Ingridai Blinstrubienei bei Loretai Šarauskienei. „Meistrai“ grupėje Loretai Šarauskienė svorio kategorijoje iki 65 kg. tiek kaire, tiek dešine rankomis iškovojo antrąsias vietas. Ingrida Blinstrubienė svorio kategorijoje + 80 kg. dešine ranka iškovojo trečiąją vietą.

Moterų „Suaugusieji“ grupėje svorio kategorijoje iki 65 kg. Loreta Šarauskienė dešine ranka iškovojo antrąją vietą. Ingrida Blinstrubienė svorio kategorijoje +80 kg. kaire ranka iškovojo antrąją vietą, dešine ranka trečiąją vietą.

Rankų lenkimo komandinėje įskaitoje Radviliškio komanda  iškovojo trečiąją vietą.