RADVILIŠKIO RAJONO SENIŪNIJŲ VARŽYBOS - 2013

 

 

2013 05 27 Radviliškio arenoje vyko rajono seniūnijų 3x3 krepšinio varžybos. Veteranų grupėje dalyvavo ir sporto klubo „SK Šeduvos malūnas“ komanda. Su jais savo jėgas išbandė Grinkiškio ir Skėmių seniūnijų veteranai. Pirmieji ant parketo išbėgo "Malūnininkai" ir  grinkiškiečiai.

 Nors pirmi taškus pelnė Grinkiškio vyrai, kurių lyderis V.Survila  šeštadienį rankų lenkimo varžybose įveikė ne vieną varžovą ir tapo prizininku,  bet "Malūno" įsuktos girnos darė savo darbą ir jau žaidimo viduryje Gaudento tritaškiai, Audriaus atakos kaire ranka, Valdo staigūs prasiveržimai po krepšiu varžovams nebepaliko jokių vilčių.

 Net neatsikvėpę "malūnininkai" ėmėsi sekančio priešininko. Jeigu su Grinkiškio komanda  aikštelėje teko susitikti nebe pirmą kartą,  tai Skėmių komandos žaidimo stilius buvo visiškai nežinomas.

Suprantama, priešininkai taip pat  nežinojo su kuo turi reikalų, o kad neparodyti savo "tikrojo veido", senasis lapinas Gaudentas  "Malūnininkus" aprengė kuklia Šeduvos seniūnijos apranga.  

Jo įžvalgumas pasiteisino 100%. Skėmiškiai savo priešininkus sutiko "pagal aprangą" ir  labai greitai  buvo už tai nubausti. Jų puolimai strigo drausmingoje "Malūnininkų" gynyboje, o perimti kamuoliai pasibaigdavo  taikliais "Malūnininkų" metimais."Įleidęs" pora tolimų metimų, Gaudentas dar labiau „subalamutino“ priešininkus, vietoje savęs leidęs žaisti sunkiajam kraštui R.Benaičiui. Pastarojo iš eilės pelnyti du taškai bei įžymusis Audriaus kablys kaire ranka priešininkus privertė  skėsčioti rankomis. Supratę, jog krepšinį moka žaisti ne tik Skėmiuose, bet ir Šeduvoje, priešininkai susitaikė su pralaimėjimu ir jėgas pradėjo taupyti susitikimui su grinkiškiečiais, kur  įtemptoje kovoje pergalę išplėšė Skėmių seniūnijos veteranai. 

Malonu, kad šias varžybas stebėjo ir jose nedalyvaujantys "SK Šeduvos malūno" vyrai.

Seniūnijų varžybų nuotraukas atidžiai peržiūrėkite čia.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Copyright 2011. Joomla 2.5 templates free. SK Šeduvos malūnas