ŽOLINĖS ŠEDUVOJE 2013.... JAU TARPTAUTINĖS...:-)

Saulėtą rugpjūčio 24-osios vidurdienį Šeduvoje jau penktus metus iš eilės rinkosi gatvės krepšinio mėgėjai. Varžytasi 3 amžiaus grupėse, dalyvavo viso 16 komandų, todėl gražių akimirkų nepritrūko.Saulėtą rugpjūčio 24-osios vidurdienį Šeduvoje jau penktus metus iš eilės rinkosi gatvės krepšinio mėgėjai. Varžytasi 3 amžiaus grupėse, dalyvavo viso 16 komandų, todėl gražių akimirkų nepritrūko.

 

Šį turnyrą jau drąsiai galima vadinti tarptautiniu, nes vyrų grupėje debiutavo svečias iš Prancūzijos - 49-nerių metų Žan Luck..

Aikštelėje netrūko aistrų, gero sportinio pykčio ir atkaklių varžybų. Vyrų grupėje dauguma varžybų baigėsi apylygiais rezultatais, todėl daug lėmė kiekvienas taiklus metimas ir  ar rungtynes komanda pradėdavo gindamasi. Po agresyvių lygiųjų, lėmusių pralaimėjimą pirmajame susitikime su "Fasma" mišriu kolektyvu ( +40 ir +45 metų vyrai), "Šeduvos malūno Svajonių komanda (DREAM TEAM)" pyktelėjo ir nepaliko šansų likusioms komandoms.

Kaip visada rungtynių metu savo politines pažiūras bandė išsiaiškinti veteranų sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" senbuviai Redas ir Valdas, kibdami visų akivaizdoje vienas kitam į krūtinę... Keista, kad tokie vyrai, pačiame jėgų žydėjime ir gražume, pirmenybę atiduoda vyriškoms krūtinėms...

Turnyro metu grūmėsi ir jauniausieji - auganti "SK Šeduvos malūnas" veteranų Dariaus Uosio ir Gintauto Šarausko pamaina, kurie savo amžiaus grupėje užėmė trečiąją vietą.

Jau keletą metų tradiciškai tritaškių metimų konkurse nugali veteranai, aplenkdami daug jaunesnius varžovus. Ir šiais metais finalinėje dvikovoje susitiko ankstesnių metų nugalėtojai - "Fasma" atstovas Vilmantas Paškauskas bei "SK Šeduvos malūnas" lyderis Svajūnas Marazas. Atkaklioje dvikovoje pergalę šventė Svajūnas.

Turnyre dalyvavęs ir visas varžybas atidžiai stebėjęs svečias iš Prancūzijos, buvęs profesionalus krepšininkas, Žan Luck liko patenkintas žaidynių lygiu, draugiška atmosfera ir sirgalėmis.. :-)

Daugiau turnyro nuotraukų žiūrėkite čia

 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Copyright 2011. Joomla 2.5 templates free. SK Šeduvos malūnas