STARTUOJA LIETUVOS VETERANŲ KREPŠINIO LYGA - 2013

2013 m. spalio mėnesio 27 dieną startuoja kasmetinis Lietuvos veteranų krepšinio lygos čempionatas, kuriame jau penktą kartą su varžovais 40+ amžiaus grupėje varžysis ir sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" vyrai. Sporto klubui atvirai prijaučiančios Radviliškio moterys varžysis 35+ amžiaus grupėje. Šioje amžiaus (40+) grupėje vyrai startuos paskutinį kartą, nes jau sekančiais metais pereis į vyresniąją 45+ grupę. Linkime sėkmės kovojant su daugeliui komandų atstovaujančiais buvusiais profesionaliais krepšininkais ir prieš išeinant į vyresniąją amžiaus grupę - sportiškai trinktelti durimis ( ne kumščiais :-))

 

Vyrų 40+ grupėje startuos viso 9 komandos, sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" krepšininkai savo pogrupyje dviem ratais kausis su gerai pažįstamais veteranais iš "Pakruojo parketas", Šiaulių "Autoera" komandų bei susitiks su Plungės "Olimpas" ir Mažeikių "Mažeikiai" atstovais. Sėkmės atveju laukia atkrintamosios kovos su antrojo pogrupio komandomis - pernykštėmis varžovėmis: Vilniaus "Alkajas Dastra", Panevėžio "Alaus mėgėjai", Širvintų "MFilter", Jonavos "Beržas".

Taigi, jau spalio 27 dieną Šiauliuose Jovaro progimnazijoje (Šiauliai Vytauto 132) pirmosios rungtynės su Šiaulių "AUTOERA" vyrais. Sėkmės!!!!

Komandos "AUTOERA" prašymu rungtynės, turėjusios vykti spalio 27 dieną, atidedamos.........

Informaciją apie registraciją į 2013 - 2014 veteranų čempionatą rasite čia. 

2013 m. rungtynių tvarkaraštis surašytas čia.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Copyright 2011. Joomla 2.5 templates free. SK Šeduvos malūnas