LVKL 2013: "SK ŠEDUVOS MALŪNAS" - ŠIAULIŲ "AUTOERA" (61:71)

Įvykusiose pirmosiose 2014-ųjų metų Lietuvos veteranų krepšinio lygos rungtynėse pergalę šventė svečių - Šiaulių "Autoeros" komanda. Visą pajėgiausią sudėtį atsivežę šiauliečiai visgi trijuose kėliniuose turėjo pripažinti sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" vyrų pranašumą. Ir tik pirmasis nesėkmingas kėlinys lėmė, jog pergalę iš Šeduvos gimnazijos sporto salės 10 taškų skirtumu išsivežė patyrusi "Autoeros" ekipa. Taigi, rungtynės pralaimėtos, tačiau laimėtais kėlinukais pirmaujama 3:1.

Šios rungtynės dar kartą parodė, kad "SK Šeduvos malūnui" įkandama bet kuri Lietuvos veteranų komanda, kuriose nors ir žaidžia buvę profesionalūs krepšininkai, rungtyniavę aukščiausiame lygyje.

Brandžiu žaidimu nudžiūgino ir nė trupučio nenustebino klubo tritaškių mašina - Audrius Narkevičius, švystelėjęs net šešis taiklius tritaškius metimus, įvariusius baimės Šiaulių profesionalams. Jo tritaškių labiausiai pritrūko pirmajame kėlinyje, kuriame Audrius dėl jauno ir nepatyrusio trenerio įdomių sprendimų net nežaidė. Tačiau Audrius, atsidėkodamas už pasitikėjimą, treneriui likusiuose trijuose kėlinukuose padovanojo po du tolimus metimus, tuo užsitikrindamas sau vietą startiniame penkete iki kovo 8 dienos... , nes po Tarptautinės Moters dienos minėjimo dažnam vyrui krenta sportinė forma :-)

Nuotraukas iš šių rungtynių peržiūrėkite čia.