LVKL 2014-2015: "SK ŠEDUVOS MALŪNAS"- KAUNO "PATVANKA" 71:98

Šiais kalendoriniais metais sužaistos paskutiniosios rungtynės Lietuvos veteranų krepšinio lygoje (45+). Antrą kartą šiame 2014 - 2015 metų sezone išmėgintos jėgos su Kauno "Patvanka" ar kitaip sakant su Lietuvos krepšinio madų diktuotojais - Kauno "Žalgirio" buvusiais krepšininkais. Pirmosios rungtynės Kaune didelės meilės krepšiniui nepridėjo - pralaimėta 71:143...

Detaliau asmeninius rezultatus galite pamatyti čia.

Vienintelė paguoda - rudeninėse rungtnyse su Dariumi Lukminu sužaista lygiomis 71:71 :-) Darius švystelėjo net 20 tritaškių, tuo patvirtindamas, kad savo amžiaus grupėje jam lygių nėra.. Kaune pirmasis kėlinys pralaimėtas rezultatu 7:35..

Na, o Radviliškyje gerokai situacija pasikeitė.. pirmasis kėlinys laimėtas - 31:21 - tai jau savotiška pergalė klubo istorijoje.. Vėliau žaidimas išsilygino - laimėjo D.Lukmino, R.Brazdauskio ir kitų legendinių krepšinio žaidėjų vedini Kauno "Patvankos" krepšininkai.. Galutinis rezultatas 71:98 rodo, kad puolime atakuota vienodai taikliai, kaip ir Kaune, bet labiausiai pagerinta gynyba - priešininkai net ir stipresne sudėtimi įmetė 45 taškais mažiau, o D.Lukminas pataikęs 2 tritaškius viso pelnė 10 taškų.

Taigi šiame 2014 - 2015 metų sezone jau sužaistos ketverios rungtynės: pelnytos dvi pergalės prieš Alytaus "Vilktuką" ir Panevėžio "Alaus mėgėjus" ir dukart pralaimėta Kauno "Patvankai". Šiuo metu sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" vyrai ( 45+)  amžiaus grupėje  savo pogrupyje tvirtai užima 2-ąją vietą. Tai geriausias startas klubo istorijoje !