"ŠEDUVOS TAURĖ 2015" FINIŠAVO

Šeštadienį (spalio 3-iąją) startavo tradicinis daugiametę istoriją turintis vyrų krepšinio turnyras "Šeduvos taurė 2015", kuriame dalyvavo ir sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" komanda. Pirmosios rungtynės su dvigubai jaunesniais varžovais tapo malonia treniruote prieš rimtesnius varžovus. Komanda "Pakalniškiai" nors ir tryško jaunyste, greičiu bei energija, tačiau jų nepasigailėjo "SK Šeduvos malūnas" veteranų puolimo mašina. Varžovai nugalėti daugiau nei 30 taškų skirtumu (78:45), o  rungtynių metu pirmauta ir 40 taškų skirtumu.

Sekančiose varžybose  šeštadienį (spalio 10 d.) įsibėgėjusi klubo vyrų komanda nebegalėjo sustoti ir po sunkios rungtynių pradžios nugalėjo ryžtingai nusiteikusią "Butėnų" komanda rezultatu 69:61, nors trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje pirmauta ir 20 taškų skirtumu. Pergalę vėl lėmė gera gynyba ir vėliau įsivažiavusi "toliašaudė artilerija".

Teisėjai dirbo objektyviai, sekretoriatas skaičiavo tiksliai,  traumų nebuvo, tritaškiai krito, Arūnas dalino dosniai "stogus", žiūrovų susirinko ne vienas - taigi nors ir žaidžiama ne visa komandos sudėtimi,  viskas sekasi liuks...

Sekmadienį ( spalio  11 d.) 12.45 val. Šeduvos gimnazijos sporto salėje susitikta su  su Kutiškių "Fortina". Pavykus atsilaikyti du kėlinius, po kurių rezultatas - lygus (39:39), vėliau vis dėlto nugalėjo "Fortinos" jaunystė. Galutinis rezultatas 65:86.

Spalio 18 d. (sekmadienį) sužaistos 4-osios rungtynės su Pakiršinio "Gerista", po 3 kėlinių rezultatas dar lygus, tačiau finišui vėl šiek tiek pritrūkta jėgų - pralaimėta 62:71. Po ketverių varžybų klubo sąskaitoje dvi pergalės ir du pralaimėjimai.

Spalio 25 d. (sekmadienį) 13.40 val. sužaistos lemiamos pogrupyje rungtynės su Alksnupių "Draugo" komanda dėl patekimo į stipriausiųjų pogrupio ketvertuką bei dėl dalyvavimo  atkrintamosiose varžybose. Atkakliose rungtynėse pirmavo ir viena ir kita komanda. Po trijų kėlinių alksnupiečiai pirmavo 8 taškų skirtumu: 58-50, tačiau ketvirtajame kėlinyje padirbėję gynyboje "Šeduvos malūno" vyrai spurtavo 14:0, viso per kėlinį priešininkams leido įmesti 6 taškus, todėl pelnytai nugalėjo: 69-64. Sveikiname su patekimu į atkrintamąsias varžybas - turnyro ketvirtfinalį !!!

Rungtynių "SK Šeduvos malūnas" - "Pakalniškiai" nuotraukas galite pamatyti čia.

Spalio 10 d. varžybų bei rungtynių "SK Šeduvos malūnas" - "Būtėnai" nuotraukas galite pamatyti čia.

Spalio 18 d. varžybų bei rungtynių "SK Šeduvos malūnas" - "Gerista" nuotraukas galite pamatyti čia.

Spalio 25 d. rungtynių "SK Šeduvos malūnas" - Alksnupių "Draugas" nuotraukas galite pamatyti čia.

Na, o vieną iš lapkričio šeštadienių (11.14) prasidėjo pats įdomumas - atkrintamosios varžybos... Ketvirtfinaliai..

Lapkričio mėn. 14 dieną Šeduvos gimnazijos sporto salėje vyko lemiami susitikimai dėl patekimo į pusfinalį:

11.00 val. "SK Šeduvos malūnas" - "Raudondvaris", (nuotraukas žiūrėkite čia). Burtai jau tokie, kad teko kautis su būsimais šio turnyro nugalėtojais.

12.40 val. Pakiršinio "Gerista" - "SK Šeduva", (nuotraukas žiūrėkite čia).

14.20 val. Kutiškių "Fortina" - "Aukštelkai", (nuotraukas žiūrėkite čia).

16.00 val. "Butėnai" - Radviliškio "Švyturys", (nuotraukas žiūrėkite čia).

Į pusfinalį pateko "Raudondvaris", "Fortina", "SK Šeduva" ir Radviliškio "Švyturys".

Sekmadienį (lapkričio 15 d.) pusfinaliuose susitiko "Raudondvaris" - "SK Šeduva". Nugalėjo "Raudondvaris" 66:51. Kitame pusfinalyje Radviliškio "Švyturys" nugalėjo Kutiškių "Fortina" 93:72.

Finalai vyko kitą šeštadienį (lapkričio 21 d.). Dėl trečios vietos 14.00 val. Šeduvos gimnazijos sporto salėje susitiko Kutiškių "Fortina" su "SK Šeduva" ir bronzos medalius (pagamintus ne iš bronzos) laimėjo šeimininkai - "SK Šeduva". Prieš finalą vyko įvairios rungtys: tritaškiai, baudų metimai ir t.t.. Didžiajame finale 16.00 val. rungėsi Radviliškio "Švyturys" ir "Raudondvaris". Pelnytai nugalėjo ir čempionais tapo "Raudondvario" komanda.