KLUBO ATŽALOS DOMINUOJA VAIKŲ KREPŠINYJE

Jokia paslaptis, kad sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" žaidėjų šeimose auga ne viena ir ne dešimt atžalų, kurie laisvalaikiu nedaužo langų, nemuša senučių gatvėse, nerūko žolės, o .... sportuoja. Taip jau  atsitiko, kad Radviliškio vaikų krepšinio komandoje žaidžia ir mažieji "Malūnininkai", kurie dalyvauja Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje vaikų berniukų čempionate "PIRMASIS IŠŠŪKIS" ( g.m.2002 ). Komandoje kartu žaidžia Lukas ir Domas Uosiai bei Andrius Šarauskas.

 

Plačiau apie Lietuvos moksleivių lygą galite pasiskaityti čia.

Radviliškiečiai žaidžia A pogrupyje ( 7 komandos ) kartu su Šiaulių, Pakruojo, Kuršėnų, Joniškio sporto mokyklų ir centrų auklėtiniais bei A.Sireikos krepšinio akademijos atstovais, tačiau pirmajame rate rimtesnio pasipriešinimo nesutiko ir užtikrintai pirmauja, iškovoję visas šešias pergales. Turnyrinę lentelę galite pamatyti čia.

Viso Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje (MKL ) 2002 m. gimusių berniukų čempionate yra 8 pogrupiai, kuriuose rungtyniauja 62 komandos. Po pirmojo rato be pralaimėjimų žengia 8 komandos, tarp kurių ir šaunieji radviliškiečiai.

Reikia tik palinkėti augantiems krepšininkams ne tik taiklių metimų, staigių prasiveržimų , bet ir geriausių pažymių elektroniniame dienyne, simpatiškiausių žmonų Europos Sąjungoje bei tapti čempionais ne tik moksleivių lygoje, o ir..... veteranų lygoje (40+) po 30 metų..

Jaunųjų krepšininkų sudėtis surašyta čia.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Copyright 2011. Joomla 2.5 templates free. SK Šeduvos malūnas