Klaida
  • You use too big image

JUBILIEJUS: STIPRIAUSIOJE LIETUVOS KREPŠINIO VETERANŲ LYGOJE JAU 15-TI METAI !!!!

2023 m. lapkričio 18-ąją varžybomis išvykoje Šilalėje oficialiai prasidės Lietuvos krepšinio veteranų lygos (LKVL) 15-asis sporto klubo “SK Šeduvos malūnas” sezonas.  Varžovai – kasmet vis stiprėjanti Mažosios Lietuvos bei Žemaitijos krepšinio mėgėjų rinktinė “Prolain”  iš Šilalės.

 

Vyrų komanda, atstovaujanti Radviliškio kraštą, susibūrė 2009 metais ir pirmąjį sezoną LKVL 2009-2010 metais žaidė amžiaus grupėje 40+.  Dauguma klubo krepšininkų vyrų komandoje žaidžia iki šiol, taip pat atstovauja Radviliškio kraštą ne tik LKVL, bet ir kituose šalies varžybose bei tarptautiniuose turnyruose. Penkis sezonus vyrų komanda žaidė amžiaus grupėje 40+, po to tęsė sportinę istoriją amžiaus grupėje 45+, o dabar unikalus klubo metraštis tęsiamas jau amžiaus grupėje 50+! Ir štai  startavo net 15-asis sezonas.

 

.

 

 

Verta prisimint, kad 2022 metais “SK Šeduvos malūnas” vyrų ir moterų komandos  pakviestos į Baltijos šalių veteranų krepšinio čempionatų nugalėtojų turnyrą BALTIC CUP 2022, vykusį Palangoje, kur nesimėgavo simboliniu dalyvių vaidmeniu, o pelnytai pateko į superfinalus ir pelnė Baltijos šalių krepšinio veteranų vicečempionų titulus.

2022 – 2023 metų LKVL sezone “SK Šeduvos malūnas” vyrai amžiaus grupėje 50+ gausiausioje grūmėsi septynių komandų grupėje ir tradiciškai pateko į finalinį ketvertą. Varžybose be pusfinalių iškart dėl trečiosios vietos teko susikauti su Šiaulių bei Panevėžio krepšinio profesionalų perpildyta “Pakruojo parketo” rinktine komanda. Aistrų kupinoje dvikovoje teko pripažinti galingų varžovų pranašumą. Praėjusių metų sezono čempionų titulais pasipuošė Vilniaus “Alkajas - Dastra” komanda, sutriuškinusi finale daugiamečius veteranų čempionatų nugalėtojus Kauno “Patvanka” krepšininkus. Skaitytojams tik verta žinoti, kad sostinės komandą atstovavo buvusieji Lietuvos krepšinio lygos  (LKL) profesionalaus klubo “Sakalai” krepšininkai, tapę 1999 metais stipriausios Lietuvos krepšinio  lygos bronzos medalių laimėtojais.

2023-2024 M. SEZONE – VĖL  GAUSIAUSIA  VARŽOVŲ GRUPĖ!   

2023-2024 m. sezone amžiaus grupė 50+ - vėl gausiausia! Tarpusavyje,  kaip ir praeitame sezone grumsis net septynios komandos, kurios tarpusavyje sužais po du kartus. Be “SK Šeduvos malūno” ir Šilalės “Prolain” ekipų dar šioje amžiaus grupėje susitiks 2023 m. čempionai  Vilniaus “Alkajas – Dastra”, Širvintų “SK Briedis”, Jonavos “CBET”, Kauno “Patvanka” bei Plungės “Olimpo” klubai. Komandoms sužaidus du ratus paaiškės finalinis ketvertas,o 2023 m. gegužės mėn.  vyksiantys pusfinaliai bei finalai išspręs apdovanojimų likimą.

Sporto klubo “SK Šeduvos malūnas” vyrai išsiskiria tarp kitų Respublikos krepšinio vyrų komandų tuo, kad ją atstovauja tik Radviliškio miesto ir rajono buvę ar esami krepšinio mėgėjai t.y. gimę ar gyvenantys Radviliškio krašte bei nežaidę profesionalaus krepšinio aukšto lygio krepšinio klubuose. Kitų Lietuvos krepšinio veteranų komandų sudėtys dažniausiai sudaromos rinktinių pagrindu, į komandas pasikviečiant buvusius krepšinio profesionalus iš didžiųjų šalies miestų ir visiems gerai žinomų krepšinio klubų: Kauno “Žalgirio”, Vilniaus “Statybos”, Vilniaus “Sakalų”, Šiaulių “Šiaulių”, Plungės “Olimpo” ir kitų profesionalių klubų. Šios tradicijos varžovai nepažeidė ir šiemet.

Radviliškio krašto veteranai gali pasigirti ir gausiausiomis sirgalių gretomis. Jų įspūdingas palaikymas garantuotas ne tik Radviliškio sporto arenoje, bet ir išvykų metu.

Foto: Finalinio LKVL amžiaus grupėje 50+ finalinio ketverto akimirka 2023 m. gegužės mėn. 13 d. Ukmergėje. Sporto klubo “SK Šeduvos malūnas” vyrų komanda kartu su savo ištikimaisiais sirgaliais.

 Tad “SK Šeduvos malūnas” vyrų laukia nelengvas, bet įdomus jubiliejinis 15-asis sezonas!

Copyright 2011. Joomla 2.5 templates free. SK Šeduvos malūnas